Vítězný závěr roku! Masaryčka vykradla led Akademiků Plzeň, Holub vychytal nulu

Akademici Plzeň (B)

Branky a nahrávky: 11. Vaverka (Vomočil), 44. Pavel (Vomočil, Kučera), 52. Čtvrtníček (Vomočil), 53. Říčka (Matov, Kučera), 56. Tomaník (Matov, Kučera)

Rozhodčí: Jelínek - Šimán, Malý

Průběh utkání: 0:5

Akademici Plzeň (B)

Frček (Štekr) - Beer, Červenka, Pokorný, Blumentrit, Smejkal - Švec, Georgiev, Prachař, Faschingbauer (C), Hřebík, Polata, Baxa, Šíma, Polívka, Kala

Holub (Tichon) - Sedláček, Grygera, Polesný "C", Kučera, Grman, Brabec - Čtvrtníček "A", Vaverka, Vomočil - Račický, Ivičič, Florek "A" - Tomaník, Matov, Říčka - Heža, Pavel, Strakoš.

B R N O – Fenomenální konec roku 2018 mají za sebou hokejisté HC Masaryk University. V posledním zápase podzimní části sezóny medvědi zavítali na západ Čech, kde si charitativní duel nesoucí název „Plyšáková bitva“ podmanili a na ledě favorizovaného celku vítězili jasně 5:0. O výhru se rovným dílem podělilo opět pět různých střelců, brankář David Holub navíc při své rozlučce s týmem zavřel branku a vychytal čisté konto.