Obrat, hattrick Vaverky a čtvrtá výhra v řadě! Masaryčka bere z ledu Engineers dva body

Engineers Prague (A)

3:4p.

2:1, 1:0, 0:2 - 0:1

Branky a nahrávky: 4. Ujfaluši (Heža, Hlaváč), 4. Suda (Hyršl), 26. Heža (Žáček) - 3. Bustin (Vaverka), 48. Vaverka (Bustin) 59. Vaverka (Bustin), 61. Vaverka (Šidák, Račický)

Rozhodčí: Výborný - Hnát, Kotek

Vyloučení: 5:7, navíc Suda (ENG) 5 + do konce utkání

Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4

Engineers Prague (A)

Příhoda (Maštalířský) - Sem, Spurný, Zilcher, Sedliský, Herna, Vostracký, Klement - Outrata, Ujfaluši, Zdvořáček, Suda, Urbančík, Hyršl, Brandejs, Potocký, Hlaváč, Žáček, Kadlec, Heža, Dubrovsky

Tichon (Holub) - Sedláček, Šidák, Polesný, Brabec, Pucher, Grygera, Gonos - Bustin, Vaverka, Čtvrtníček, Florek, Račický, Říčka, Biolek, Tomaník, Strakoš, Ivičič, Heža, Jedlička

P R A H A – Medvědi mají za sebou již čtvrtý duel letošního ročníku EUHL a stále drží svou vítěznou šňůru! Poslední výhru přidali v sobotu 27.10. na ledě Engineers Prague, kde sice prohrávali 1:3, nakonec však slavili výhru 4:3 v prodloužení. Výraznou měrou se na tom přičinil útočník Jan Vaverka, který byl u všech čtyř branek (3+1). Masaryčka na ledě pražského celku vyrovnala tři sekundy před závěrečnou sirénou a právě Vaverka jí svým završeným hattrickem přisoudil v nastaveném čase druhý bonusový bod. Muni nyní vede tabulku celé soutěže se ziskem 10 bodů!