Vítězný duel s loňskými vicemistry. Bratislavské Diplomaty skolil v nájezdech kapitán Bustin

5:4 sn.

2:2, 1:1, 1:1 - 0:0, 1:0

Diplomats Pressburg (B)

Branky a nahrávky: 8. Florek (Vaverka), 14. Čtvrtníček (Bustin), 36. Bustin (Čtvrtníček), 56. Grman (Florek), rozh. náj. Bustin – 8. Kraus (Mucha), 11. Revaj (Kojda), 31. Gatar (Krupa), 60. Simonič (Loydl)

Rozhodčí: Vrba – Heinrich, Vašíček.

Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:4, 5:4

Holub (Tichon) – Brabec, Maršálek, Grman, Polesný, Pucher, Sedláček, Grygera – Matov, Ivičič, Čtvrtníček , Biolek, Vomočil, Vaverka, Vlašín, Heža, Bustin (C), Strakoš, Florek, Tomaník, Račický

Diplomats Pressburg (B)

Bohuš (Somoši) – Demo, Michalička, Loydl, Revaj, Mizerák, Brincko, Hosala, Rutkovský, Kertanti, Kurpa, Šoltís, Winkler, Kraus, Kojda, Seliga, Simonič, Guryča, Gatar, Mucha, Urban

B R N O – Hokejisté HC Masaryk University mají za sebou druhé vystoupení v letošní sezóně EUHL a opět s vítěznou tečkou. Ve vynikající atmosféře domácího duelu se slovenským celkem Diplomats Pressburg třikrát prohrávali, ale stav vždy dorovnali, a nakonec v sedmé sérii nájezdů utkání překlopili na svou stranu. V dovedností disciplíně proti loňskému vicemistrovi zářil brankář David Holub, vítěznou trefu zapsal po parádní blafáku v sedmé sérii kapitán Peter Bustin.

Video sestřih zápasu

HC Muni vs. Diplomats Pressburg 5:4sn.

Emoce, výbuchy nadšení, parádní gólové akce, rozbité plexisklo a mnoho dalšího! Vítěznému duelu proti bratislavským Diplomatům skutečně nic nechybělo.

Zveřejnil(a) HC Masaryk University dne Pátek 12. říjen 2018