Strhující atmosféra a bitva až do úplného konce. První zápas sezóny musely rozhodnout nájezdy

HC Masaryk University

2:3sn

2:0, 0:1, 0:1 - 0:0 - 0:1

Cavaliers Brno (B)

Branky a nahrávky: 9. Tomaník (Lašák, Sedlák), 20. Tomaník (Bustin, Hasoň) – 33. Dlouhý, 56. Stupka (Malíř), 65. Dvořák (rozhodující nájezd)

Rozhodčí: Held - Musil, Vašíček

Průběh utkání: 2:0, 2:1, 2:2 - 2:2 - 2:3

HC Masaryk University

Holub (Golasowski) – Sedlák, Krejčí, Lašák, Gonos, Kučera Š., Grygera, Kučera J. – Bustin, Hasoň, Čtvrtníček – Račický, Biolek, Heža – Kadlic, Matov, Říčka – Vomočil, Vaverka, Tomaník – Strakoš

Cavaliers Brno (B)

Huzlík (Bartošek) – Antal, Karpíšek, Buchal, Tušer, Dobšák, Sedláček – Viest, Stupka, Hubáček, Přibyl, Dlouhý, Malíř, Polzer, Nossek, Dvořák, Gombarčík, Svatuška, Chvátal, Kmoníček, Válek

BRNO – První utkání v nové lize bylo nakonec pro hokejisty Masarykovy univerzity velkým zklamáním. Po prvotních úspěších v podobě dvougólového náskoku v první třetině se medvědům nepodařilo v dalších částech zápasu s VUT Cavaliers Brno udržet vedení a inkasovali dvě branky. V prodloužení měli blíže k vítězství hosté, ale domácí brankář David Holub živil svými fantastickými zákroky naději na vítězství za dva body. Nakonec byl určující jediný proměněný nájezd soupeře. Ačkoli z hokejového hlediska se nejednalo zrovna o prvotřídní podívanou, vytvořili fanoušci obou celků fantastickou kulisu, za kterou by se nemuseli stydět ani v nejvyšších patrech českého hokeje. Zápas mezi brněnskými rivaly upoutal takovou pozornost, že byly již po první třetině vyprodány všechny vstupenky.

Chcete si si připomenout atmosféru zápasu a získat více informací o týmu? Sledujte náš instagramový účet!