Střelecká převaha nestačila. První čtvrtfinále opanovala na domácím ledě Paneuropa

Paneuropa Kings

HC Masaryk University

Branky a nahrávky: 4. Kléma (Hubek, Mikeš), 13. Naumov (Čechovič), 15. Halabrán (Pribula, Bilik), 33. Čechovič (Mašlanka, Kundrát), 34. Hrbáčik (Hubek, Šotek), 38. Ketner

Rozhodčí: Orolín, Uličný - Kovalík, Moller.

Průběh utkání: 6:0

Stav série: 1:0

Paneuropa Kings

Bohuš (Kolossov) - Tarabík, Bilik, Záviš, Pribula, Šotek, Ketner - Halabrín, Kučera, Mašlanka, Čechovič, Podgorski, Hzbek, Hrbáčik, Naumov, Kundrát, Szabó, Mikeš, Kléma.

HC Masaryk University

Tichon (41. Holub) - Šidák, Polesný, Grygera, Grman, Křesala, Maršálek, Pernický, Kosorin - Bustin, Pěška, Čtvrtníček - Florek, Vlašín, Račický - Vaverka, Matov, Vomočil - Nohel, Biolek, Urban.

B R A T I S L A V A – Úvodní duel čtvrtfinálové série mezi brněnskými Medvědy a bratislavskými Králi nabídl vyrovnanou bitvu, i když tomu výsledek nenasvědčuje. Brňané v první třetině byli aktivnější, ale góly dávali jen domácí, kteří vedli 3:0. Ve druhé části se hosté snažili o obrat, ale stále jim nebylo přáno, zatímco slovenský celek přidal znovu tři trefy. V závěrečné části už branka nepřišla a i když Masaryčka svého soupeře přestřílela 45:15, tak se branky nedočkala. Domácí zvítězili 6:0 a v sérii se ujali vedení. Nyní se celé čtvrtfinále přesouvá k nedělnímu zápasu do Brna.

Přijďte nás v neděli podpořit a pomoci nám čtvrtfinálovou sérii srovnat!

Do play off společně!

Jste připraveni? 💥 V neděli 18.3. na Hokejových halách za Lužánky! Budeme vás potřebovat. 👊 #SpolečněZaMUNI

Zveřejnil(a) HC Masaryk University dne Pondělí 12. březen 2018