Souboj mistrů vítězně! Masaryčka nasázela Karlovce doma šest branek a zůstává letos neporažena

UK Praha (B)

Branky a nahrávky: 3. Biolek (Florek), 4. Tomaník, 7. Matov (Říčka), 11. Matov (Říčka), 33. Biolek (Tomaník), 50. Strakoš (Grygera, Račický) – 5. Lojka (Špičan, Brejcha), 25. Brejcha

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Jakub Kleprlík, Martin Musil

Vyloučení: Moc (11:13)

Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 6:2

Tichon (Holub) – Šidák, Kučera, Brabec, Gonos, Polesný "A", Sedláček, Grygera – Matov, Ivičič, Čtvrtníček "A", Biolek, Vomočil, Vaverka, Říčka, Pavel, Bustin "C", Strakoš, Florek, Tomaník, Račický.

UK Praha (B)

Pírs (Hamalčík) – Knobloch, Dufek, Slavíček "C", Klinger, Karoch, Frič, Bartoš – Brejcha, Matějček, Pulkrab, Krudenc, Špičan, Valder, Lojka, Čmejla, Bečka, Kaleta, Christov, Velas.

B R N O – Pět zápasů, pět výher! Masaryčka zůstává v nové sezóně EUHL stále neporažena. V dosud posledním zápase zvládli hokejisté z Brna vůbec poprvé porazit odvěkého rivala z Univerzity Karlovy, když mu ve vypjatém domácím souboji nasázeli šest branek a zvítězili jasně 6:2! O výhru se dvěma góly přičinil Martin Biolek a Patrik Matov, po konci duelu pak mohli medvědi převzít pohár pro vítěze Souboje mistrů!

Videosestřih připravujeme.