Skvělý vstup do sezóny, Masaryčka v Česko-slovenském univerzitním souboji nasázela Trenčínu sedm branek

Gladiators Trenčín (A)

Branky a nahrávky: 6. Vomočil (Matov, Polesný), 11. Čtvrtníček (Brabec, Sedláček), 18. Vaverka (Čtvrtníček), 32. Florek (Maršálek, Grman), 40. Ivičič, 42. Vlašín (Polesný), 44. Polesný – 4. Kopecký (Trenčan, Huňa), 15. Trenčan (Huňa, Kopecký), 22. Trenčan (Habšuda, Staňo), 50. Suzakov (Klokov)

Rozhodčí: Antonín, Král – Měkýš, Komínek

Střely na branku:

Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 7:3, 7:4

Tichon (Holub) – Brabec, Maršálek, Grman, Polesný, Pucher, Sedláček, Grygera – Matov, Ivičič, Biolek, Vomočil, Vaverka, Vlašín, Heža, Bustin "C", Strakoš, Florek, Tomanik, Račický, Čtvrtníček.

Gladiators Trenčín (A)

Dušák (Páleš) – Božík, Habšuda "C", Smolka, Matejka, Madový, Mečiar, Balaj – Huňa, Suzakov, Kopecký, Šimko, Klokov, Trenčan, Porubský, Osvald, Hulman, Staňo, Kudlej, Berak.

B R N O – Hokejisté HC Masaryk University mají za sebou vstup do druhého ročníku EUHL v řadě a stejně jako v premiéře loňské sezóně i tentokrát zapsali sedm branek a tři body. Ve velkolepém Česko-slovenském univerzitním souboji v brněnské DRFG areně zvládli svěřenci Luďka Stehlíka divoký duel s Gladiators Trenčín, a to poměrem 7:4. Klíčovou fázi duelu se ukázaly konec druhé a začátek třetí třetiny, kdy medvědi nasázeli čtyři góly v řadě. Před více než dvoutisícovou návštěvou se o vysokou výhru podělilo rovnoměrně sedm různých střelců v černém.

Podívejte se na sestřih gólů:

Česko-slovenský univerzitní souboj: Sestřih utkání

Připomeňte si v sestřihu nejdůležitější momenty včerejšího Česko-slovenského univerzitního souboje v DRFG areně. V zápase proti Gladiators Trenčín jsme zvítězili 7:4!Statistiky: http://hcmasarykuniversity.cz/skvely-vstup-sezony-masarycka-cesko-slovenskem-univerzitnim-souboji-nasazela-trencinu-sedm-branek/

Zveřejnil(a) HC Masaryk University dne Pátek 28. září 2018