Práskni kabinu: kluci mi své přítelkyně raději nepředstavují

Brno –  Za věci, co Jirka Čtvrtníček vynesl z kabiny, by dostal od Luboše Hrouzka (ze seriálu Lajna) pořádný kartáč. Ten naštěstí trénuje Slávii a Jirka se proto mohl rozpovídat o poměrech v šatně Masaryčky. Prozradil, kdo z jeho spoluhráčů vždy zabije diskuzi, s kým by chtěl zůstat na pustém ostrově, i kdo má nejkrásnější přítelkyni.

Kdo je nejvíce sebestředný a jak se to projevuje?
Určitě David Holub. Na ranní tréninky, hlavně ty v zimě, které začínají za tmy, chodí ve slunečních brýlích. Asi aby ho nikdo nepoznal a nechtěl se s ním fotit. Jiné vysvětlení proto fakt nemám.

Kdo vždycky začne mluvit mimo mísu?
Kuba Heža. My se bavíme o škole, o zápasech, o holkách a on z ničeho nic začne mluvit o tom, jakou mají doma úrodu česneku. My jsme samozřejmě rádi, že se chce Kuba živit poctivou a náročnou prací, ale prostě nezačneš mluvit o česneku, když probírame baby…

S kým bys chtěl skončit na pustém ostrově a proč?
S Gygym (Jan Grygera, pozn. redakce). Kdybyste viděli, jak vypadá, tak pochopíte, že toho moc nesní. Zbylo by pak více pro mě.

Kdo ze spoluhráčů má nejhezčí přítelkyni, a co se ti na ní nejvíce líbí?
Nikdo ze spoluhráčů mi přítelkyni nepředstavil. Nejspíše mají strach.

S kým nikdy nechceš hrát v lajně a proč?
S Pavlem Tomaníkem a Kubou Hežou. Ti borci vůbec nestřídají. Já fakt nemam takovou fyzičku, abych tam 10 minul lítal nahoru a dolů.

Kdo vždycky na pozápasových akcích nejvíce kalí?
Buď na Slovensku nemají alkohol nebo jsou kluci na něm odkojeni, protože jsou to vždycky Slováci, kdo pije nejvíc. Pak se k nim přidávají kluci ze Zlína, Prostějova a podobně. Jestli mi nevěříte, tak přijďte po zápase do Wild Things (karaoke bar, pozn redakce). Někdy se tam dějí fakt divoké věci.