Poprvé v sezóně bez bodů! Brnu zkolabovala koncovka

BO Ostrava (A)

Branky a nahrávky: 11. Máj (Pasker), 17. Kosina (Moravčík, Štěpán), 35. Máj (Pasker) - 21. Vaverka (Bustin, Čtvrtníček), 23. Tomaník (Matov, Strakoš)

Rozhodčí: Mikula - Barteček, Nosvrat

Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2

BO Ostrava (A)

Tichon (Golasowski) – Brabec, Grman, Maršálek (A), Pucher, Vlašín (A), Grygera – Bustin (C), Jedlička, Matov, Čtvrtníček, Biolek, Vaverka, Heža, Pavel, Strakoš, Florek, Tomaník, Račický

Šrámek – Štěpán, Prepsl, Dvořák, Pasker, Hudec, Skalický, Gawlas – Schwarz, Plášek, Máj, Dýrr, Fejko, Gelnar, Moravčík, Bernát, Kosina, Zberovský, Kurník, Žídek

O S T R A V A – Ligový nováček z Ostravy stáhnul brněnského mědvěda z kůže a ještě se u toho dobře bavil. Ani přes místy drtivou převahu nebyli totíž hokejisté Masarykovy university schopní rozvlnit síť více jak dvakrát. Zejména ve druhé třetině si museli domáci připadat jako na kolotoči. Na střely prohráli v poměru 7 ku 23 přesto inkasovali pouze dvakrát a sami jednou skórovali. Tragická produktivita připravila hostující celek o bodový zisk, což se stalo poprvé v probíhající sezóně! Malou náplastí by snad mohla být parádní individuální akce Pavla Tomaníka.