Osm vstřelených branek a šestá výhra sezóny. Masaryčka po skalpu Olomouce dál vede tabulku!

University Shields Olomouc (B)

Branky a nahrávky: 15. Horák (Vaňo), 31. Janků (Blahunek), 37. Blahunek (Hajšman, Skopal), 45. Vaňo (Horváth) – 12. Říčka (Vomočil, Matov), 17. Tomaník (Biolek, Grygera), 23. Grygera (Tomaník, Gonos), 24. Říčka (Matov, Vomočil), 24. Čtvrtníček (Bustin), 27. Tomaník, 54. Florek (Račický), 60. Gonos (Vlašir, Florek)

Rozhodčí: Sedlák - Pippal, Perutka

Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6, 4:6, 4:8

University Shields Olomouc (B)

Ovčaři – Tománek, Janků, Křesala, Lainka, Pernický, Liška – Horváth, Horák, Vaňo (A), Janošek (C), Müller, Hajšman, Skopal (A), Blahunek, Kropáč, Výkruta, Šmída.

Holub (Dobečka) – Šidák, Kučera, Polesný (A), Brabec, Gonos, Grygera, Pucher - Čtvrtníček (A), Vaverka, Bustin (C), Račický, Florek, Biolek, Tomaník, Říčka, Matov, Vomočil, Pavel, Jedlička, Vlašín.

B R N O – Medvědi i nadále pokračují ve skvělých výkonech a co je hlavní, stále neznají hořkost porážky. V posledním zápase zvládli těžkou bitvu na ledě University Shields Olomouc, které v jejich azylu v Uničově přehráli vysoko 8:4 a co do počtu vstřelených branek zažili nejplodnější zápas dosavadního průběhu sezóny. Své premiérové trefy v dresu HC Muni zapsali obránci Jan Grygera a Jan Gonos, a také útočník Patrik Říčka, jenž se v zápase prosadil hned dvakrát.