Medvědi zabojují o výhodnější pozici pro play off!

B r n o – Čtvrtý nebo pátý, to je oč tu běží. Medvědy čeká poslední zápas nadstavbové části. Do Brna přijede tým Paneuropa Kings z Bratislavy. Úvodní buly utkání vhodí rozhodčí na led v pátek v 19:00 hodin. Přijďte podpořit domácí hokejisty a připravit si hlasivky na blížící se play off.


Paneuropa si v posledním zápase dokázala poradit s obhájcem titulu a suverénem základní části, týmem UK Praha. Slováci vyhráli před domácím publikem 5:3. V dalších třech zápasech nadstavby hráči z hlavního slovenského města dvakrát prohráli a jednou soupeře přetlačili až v nájezdech.

Generálka na play-off je tu! 👊 Měsíc po posledním domácím zápase nás čeká vůbec poslední duel nadstavby před blížícími…

Zveřejnil(a) HC Masaryk University dne 18. únor 2018

V základní části sehráli Medvědi vzájemný zápas na stadionu Ondrea Nepely v Bratislavě. Šťastnější byli v listopadu hráči s medvědem na hrudi. Soupeře porazili 4:3 po samostatných nájezdech. Masaryčku tehdy podržel hlavně brankář Pavel Golasowski, který zneškodnil sedmatřicet střel soupeře. „Byl to těžký zápas. Měl jsem hodně náročných zákroků. Dva body jsou super a jsme rádi, že nejedeme z Bratislavy s prázdnou, to by byl zbytečný výjezd,“ hodnotil tehdy brankář.

Brnu se v posledních zápasech příliš nedaří. Naposledy nestačili na vedoucí tým soutěže z Banské Bystrice. Prohráli 7:4. Sedm branek Masaryčce nadělili také hráči Univezity Karlovy. Medvědi tehdy dali jen jednu branku. Naposledy vyhráli doma osmého února. Před domácím publikem porazili Diplomats Pressburg 3:1.

 

Hokejový zápas Brno. HC Masaryk University. Masarykova univerzita. Hokej v Brně

V pátek se medvědi střetnou s týmem Paneuropa Kings

V tabulce stojí oba celky blízko sebe. Masaryčka je o dva body před Paneurpou čtvrtá. Výsledek utkání tak rozhodne o konečném pořadí. Oba týmy na sebe navíc mohou narazit už ve čtvrtfinále vyřazovací části soutěže. „Je to generálka na play off. Očekávám oba týmy v plné sestavě a zápas v plném nasazení. Už bude připomínat střetnutí v play off. Z pohledu vedení je zajímavé, že to je náš potenciální soupeř, pro hráče by to nemělo hrát žádnou roli. Příprava už je více taktická,“ přiblížil jeden z trenérů Josef Novák.

 

Mrkejte taky na…

Hokejisté a vedení Masaryčky podruhé v sezóně darovali krev ve FN Brno
Na bratislavském ledě si medvědi s Paneuropou poradili. Jak to bude v pátek?
První vzájemný duel hodnotil brankář Pavel Golasowski.