Medvědi první zápas playoff projeli. V pátek se poperou o novou šanci

Akademici Plzeň (B)

Branky a nahrávky: 48. Faschingbauer (Polívka), Pokorný (Polata, Faschingbauer), 60. Polívka (Kučera, Faschingbauer) – 60. Říčka (Račický)

Rozhodčí: Němec - Žižka, Sedláček

Průběh utkání: 0:0, 3:1

Stav série: 1:0

Akademici Plzeň (B)

Tichon (Golasowski) – Sedláček, Polesný (A), Maršálek, Grman, Grygera, Kučera – Bustin (C), Vomočil, Říčka, Ivičič, Vlašín, Matov, Biolek, Čtvrtníček (A), Tomaník, Vaverka, Račický, Florek

Frček (Červenka) – Pokorný, Blumentrit, Kubík, Beer, Prachař, Soukup – Polívka (A), Kučera, Faschingbauer (C), Šíma, Polata, Straka, Hřebík, Švec, Georgiev

P L Z E Ň – První zápas v playoff se hráčům z Masarykovy univerzity moc nepovedl. Medvědi sice bojovali a ve střelách na branku soupeře jasně porazili, hráči Plzně však byli v prostřelení golmana úspěšnější. Jediným gólem se vyznamenal Patrik Říčka, který v poslední minutě snížil výsledké skóre na 3:1.