Medvědi nedali doma Českým Budějovicím šanci, brankář Tichon vychytal první čisté konto!

Black Dogs Budweis (A)

Branky a nahrávky: 6. Tomaník (Sedláček, Matov), 19. Račický (Tomaník, Polesný), 33. Čtvrtníček (Bustin), 46. Bustin (Čtvrtníček, Vaverka), 53. Čtvrtníček (Bustin, Polesný), 57. Tomaník (Matov, Sedláček), 58. Strakoš (Ivičič, Pucher)

Rozhodčí: Kohoutek – Měkýš, Otáhal

Průběh utkání: 7:0

Tichon (Dobečka) – Gonos, Kučera, Brabec, Maršálek, Polesný, Pucher, Sedláček – Matov, Ivičič, Čtvrtníček, Biolek, Vomočil, Vaverka, Vlašín, Jedlička, Bustin (C), Strakoš, Florek, Tomaník, Račický.

Black Dogs Budweis (A)

Lekeš (Terber) – Sitter, Grauer, Růžek, Benda, Kukla – Holub, Jiřinec, Křenek, Šafář, Fiala, Rolinek, Weber, Dvořák, Bahula, Radosta, Dedek, Tejko, Štauber.

B R N O – Masaryčka pokračuje ve skvělém vstupu do nové sezóny EUHL, na svém kontě má po třech duelech tři výhry. Naposledy si doma hravě poradila s nováčkem z Českých Budějovice – BLACK DOGS Budweis, kterému nasázela sedm branek a zvítězila hladce 7:0. Dva zásahy zaznamenali útočníci Pavel Tomaník a Jiří Čtvrtníček, brankář Nir Tichon zaznamenal vůbec první vychytanou nulu v medvědím dresu. Další duel a zároveň první venkovní čeká svěřence Luďka Stehlíka a Josefa Nováka v sobotu 27.10. od 18:45 na ledě Engineers Praha.

Videosestřih zápasu přinášíme níže.

HC Muni Bladgods Budweiss 7:0 😉

📽| Parádní akce, elektrizující atmosféra, sedm vstřelených branek a čisté konto Nira Tichona! 👏🏻 To vše dává dohromady naši třetí výhru v letošní sezóně @EUHL – European University Hockey League! 🔥 Pojďte si s námi připomenout, kterak jsme doma porazili @BLACK DOGS Budweis 7:0. 👀👇🏻

Zveřejnil(a) HC Masaryk University dne Pátek 26. říjen 2018