Medvěd uloven. Otázkou zůstává, který „huňáč“ to je…

„Narozeniny má v lednu. Jeho oblíbeným klubem je Los Angeles Kings, oblíbeným číslem pro většinu lidí nešťastná třináctka a hokejovým vzorem Marián Gáborík. I když částečně to může být i tím, že se mu velmi líbí Gáboríkova manželka Ivanka,“ začíná s úsměvem povídání o svém protějšku mladá tmavovláska. 

  1. Jaké je jeho oblíbené jídlo? – Prvenství drží středně propečený hovězí steak. O druhé místo se dělí hamburger a mnou uvařené boloňské špagety.
  2. A co jeho oblíbený film? – Oblíbený si myslím, že nemá. Každopádně se rád dívá na sci-fi, dobrou komedii nebo marvelovku.
  3. Jak nejčastěji relaxuje? – Když se dívá na seriál a papá přitom cukříky. Nebo poobědovým šlofíkem.
  4. Jakou vlastnost na něm máš nejradši? – To, že je přátelský, společenský, rád pomáhá ostatním a vždy se se mnou podělí o jídlo.
  5. Čím Tě dokáže naštvat? A jak si to pak „žehlí“? – Nejčastěji tím, když mu ráno zvoní budík. Já se vzbudím, ale on klidně spí dál. Nejhorší je, když má těch budíků nastavených víc, na každých patnáct minut. Žehlí většinou čokoládou. Ví, že když si ji dám, hned jsem milejší.
  6. Čím ho naopak naštveš Ty? – Když mu pětkrát řeknu, aby udělal nějakou věc (třeba umyl nádobí), ale stále to odkládá. Já to jdu udělat za něj a jeho naštve, když s tím začnu právě, když to chtěl jít udělat on – samozřejmě, že nechtěl. Pak se mnou bojuje, aby to mohl jít udělat sám. Ale ještě se mi nepodařilo naštvat ho tak, aby se zlobil déle jak pět minut.
  7. Kvůli čemu jste se nejvíc pohádali? – Sem tam se nějaká velká hádka vyskytne, ale důvod v ní je vždycky nějaká blbost. A velká hádka je z toho proto, že mu nechci říct, proč jsem naštvaná. To naštve jeho, a když mu to stále nechci říct, tak je naštvaný ještě víc a já jsem naštvaná, proč se pořád ptá a že na to ještě nepřišel.
  8. Jak dlouho spolu chodíte? Okouzlil Tě hned, nebo se musel snažit? – Chodíme spolu šest let. Okouzlil mě až postupem času, snažit se musel asi dva měsíce. Poznali jsme se na party. Tehdy mi byl sympatický, byl velmi milý a skromný. Chtělo to ještě dvě náhodná setkání a dlouhé přemlouvání, abych s ním šla na rande. Potom už to šlo jako po másle.
  9. Který z Medvědů se Ti, kromě přítele, nejvíc líbí? – Všechny spoluhráče neznám, ale z těch co, ano, tak jsou to asi dva, kteří jsou mi sympatičtější, než ostatní. Ale jmenovat nebudu (usměje se). Zlatí jsou ale všichni kluci z týmu, které znám.
  10. Nevadí Ti, že na zápasy chodí hráče obdivovat i spousta dalších holek? – Jsem ráda, že tam chodí. Hráči se potom aspoň víc snaží. Když se tyto „fanynky“ objeví někde ve Wild Things, kam chodí hráči po zápase, to už je jiná věc. Ale problém s tím nemám. Přítel je velmi společenský a rád poznává nové lidi. Tyto holky mi nevadí, je mi jasné, že víc, jak povídání, z přítelovy strany nebude. Ale i tak, holky, ruce pryč!