Banská Bystrica přijela připravená. Medvědi na ni v prvním kole semifinále nestačili

UMB Banská Bystrica (B)

Branky a nahrávky: 44. Čtvrtníček (Polesný), 52. Biolek (Polesný, Grman), 52. Sedláček (Bustin) - 25. Sapár (Kasanický), 36. Primus (Sapár), 46. Kamzík (Garay), 50. Primus (Kandra, Jendrol)

Rozhodčí: Vrba, Antonín - Komínek, Měkýš

Průběh utkání: 0:2, 3:4

Stav série: 0:1

Tichon (Golasowski) – Sedláček, Polesný (A), Maršálek, Sedlák, Grygera, Grman – Bustin (C), Vaverka, Čtvrtníček (A), Račičcký, Vlašín, Florek, Říčka, Matov, Tomaník, Biolek, Ivičič, Vomočil, Heža

UMB Banská Bystrica (B)

Korytár (Gašparovič) – Kadlečík, Jendroľ, Kamzík, Kácha, Kandra, Studený, Kasanický, Koch – Garay, Seliga, Tatár, Adamčík, Primus, Sapár, Novodomec, Tenkel, Leško, Janák, Brnčal, Mendel

B R N O – V prvním semifinále se hoši Masaryčky bohužel neradovali. Vyrovnanou první třetinu vystřídala druhá, ve které jasně dominoval soupeř. Bystrica pokračovala úspěšně i ve třetí třetine. V polovině třetí části se probudili i medvědi a v krátkém sledu nasázeli soupeři tři góly. I přes přesilovku šest na čtyři v poslední minutě a půl však už dorovnat nedokázali a první výhru série získala slovenští hokejisté.

Chcete si si připomenout atmosféru zápasu, nebo se podívat na fotky?

Video ze zápasu najdete zde: Facebook/MuniTV

Fotky a stories najdete zde: https://www.instagram.com/hcmasarykuniversity