Čtvrtfinále není náš strop, chceme být lepší než loni, hlásí oba trenéři Medvědů

B R N O – Z rozpálených pláží a slunných prázdnin se pomalu vrací do chladna hokejové haly. Tým HC MASARYK UNIVERSITY zahajuje v pondělí 3. září prvním tréninkem na ledě kolektivní přípravu na novou sezonu. V čele se stejným trenérským duem, které jsme na střídačce vídali už minulou sezonu, tedy s Luďkem Stehlíkem a jeho asistentem Josefem Novákem. Jejich plány pro nový ročník evropské univerzitní hokejové ligy jsou jasné: žádný vypuštěný zápas, poctivé tréninky, lepší obranná hra, show pro diváky a úspěšné play off.

Číst dál

Místo bruslí kopačky. Medvědy čeká o víkendu charitativní akce hokejisty Jakuba Voráčka

B R N O – O tom, že se budeme účastnit i mimohokejových aktivit jsme informovali už mnohokrát. Nyní přichází další taková, jedna z největších, kterých jsme se kdy zúčastnili. V sobotu 23.6. společně zamíříme do Mikulova, kde se zúčastníme fotbalové turnaje s názvem Hokejky pro Kluka Puka pořádaný nadací českého hokejisty Jakuba Voráčka.

Číst dál

Silný jako Medvěd. Hokejisté Masaryčky absolvují náročnou letní přípravu na novou sezónu

B R N O – Po premiérové sezóně, která pro hokejisty HC Masaryk University, už plně probíhají přípravy na nový – v pořadí druhý – ročník s naší účastí. Medvědi trénují až čtyřikrát týdně a do klasické přípravy přidávají i několik netradičních prvků – především fotbalové a florbalové přáteláky. Ten titul se sám neudělá, tak je potřeba se na novou sezónu pořádně posílit.

Číst dál

Máme skvělou partu a v té se vždy dobře pracuje, říká kondiční trenér Michal Brzobohatý

B R N O – Sotva hokejová univerzitní sezona skončila, už začíná příprava na tu nadcházející. V pondělí se sejde celý tým k prvnímu tréninku. A na něj bude, stejně jako v minulé sezoně, dohlížet kondiční trenér Michal Brzobohatý. V týmu HC Masaryk University se stará o kondiční přípravu hráčů, tréninky mimo led a pod palcem má letní přípravu.

Číst dál