Bude to zápas na ostří nože, zve na utkání v Brně Matěj Florek

B r n o – Zápas o všechno je tady. Vyřazovací boje se rozběhly a brněnští Medvědi budou v neděli od 13:00 bojovat o přežití. Výhra znamená pokračovaní ve spanilé jízdě, kterou v prvním ročníku EUHL hráči z Masaryčky předvádějí. Prohra naopak konec sezony. Každé hlasivky a ruce hráčům pomůžou. Přijďte proto na Hokejové haly za Lužánkami podpořit hráče v dosud nejdůležitějším zápase našeho klubu.


Předešlé zápasy s bratislavským celkem hodnotí Matěj Florek. Ten v posledním zápase nadstavby pomohl dvěma přesnými trefami k výhře Brna 5:1. Minulé utkání se stejně jako zbytek týmu střelecky trápil a přihlížel prohře 6:0. Rozmluvil se o předešlém střetnutí i o tom, co očekává od nedělního zápasu.

Chceme si prodloužit sezonu

S Paneuropou jste hráli v krátké době dva zápasy s úplně odlišným výsledkem. V čem byl hlavní rozdíl?
Hlavní rozdíl byl samozřejmě v produktivitě. V prvním zápase jsme dávali góly a hráli jsme v klidu. Další utkání to bylo opačně. Byli jsme v útoku bezzubí a Paneuropa nás prakticky zničila a proto vyhrála.

Matěj Florek

Hrálo se vám osobně nějak jinak?
Před domácími diváky a na domácím ledě se hraje lépe než venku. Na to se však nemůžeme vymlouvat, nemělo by to na nás mít vliv. Ale zřejmě to poznat bylo.

Bylo znát, že už byl zápas play off?
Myslím, že na nás byla trochu vidět nervozita, i když jsme si ji nechtěli připustit. Bylo to trochu v hlavách, i to se podepsalo pod tím, proč jsme nebyli v koncovce tak efektivní, jak bychom mohli a chtěli.

Jak jste si historicky první zápas Masaryčky ve vyřazovacích bojích EUHL užili?
Hrálo se navíc v největším hokejovém stánku na Slovensku, takže to byl velký zážitek. Jenom doufám, že příště napravíme výsledek.

Co musíte v dalším zápase zlepšit?
Musíme se zlepšit v koncovce a proměnit šance, které si vytvoříme. Rezervy máme také v obraně. Nesmíme dát Paneuropě absolutně žádný prostor, protože minulý zápas dali prakticky ze všeho gól.

Co očekáváte od nedělního domácího utkání?
Bude to zápas na ostří nože, jde nám o všechno. Chceme si prodloužit sezonu. Každý z nás do toho dá všechno a věřím, že nenecháme nic náhodě a Krále zničíme. Navíc budeme na domácím ledě. Věřím, že rozhodčí budou objektivní. Ne, jak v Bratislavě.

Budeme se rvát za univerzitu, zvou na zápas i další hráči:

Do play off společně!

Jste připraveni? 💥 V neděli 18.3. na Hokejových halách za Lužánky! Budeme vás potřebovat. 👊 #SpolečněZaMUNI

Zveřejnil(a) HC Masaryk University dne 12. březen 2018

Podívejte se na další články k play off

O postup bojují Medvědi a Králi. Hrajeme historicky první play off.
Minulé utkání se Brnu příliš nepovedlo.
Navážeme na domácí výhru, kdy jsme nadělili Paneuropě bůra?